4.Blog Yazarları Buluşmasının Ardından


4. Blog Yazarları Buluşması’nın organizasyon ekibinde yer aldığımdan daha önce size bahsetmiştim. 19 Aralık’ta gerçekleşen buluşmamız, hava şartlarına rağmen oldukça kalabalıktı. Buluşmamızda neler oldu bir göz atalım mı?

Buluşma saati 10:30 olmasına rağmen, blog yazarı bazı arkadaşlarımız yardım etmek için Moss Marine Cafe’ye bir saat önceden gelmişlerdi :) “Zengin kahvaltı” diye lanse edilen menümüz ise, yemek bloggerların getirdikleri ile bir anda krallara laik bir kahvaltıya dönüştü.

Sevgili eşimin, sunumu ile başlayan buluşmamız, Yasemin Sungur‘un konuşması ile devam etti. (Yasemin Hoca’mın güzel tavsiyeleri ile yeni yıl öncesi güzel bir kaç değişiklik yapma kararı aldım. Tavsiyesine kulak vererek, yazıya döküp kararlı bir şekilde ilerlemeyi düşünüyorum.)

Buluşmamızda afişimizi tasarlayan sevgili Burak Şentürk ve şahane yaka kartlarımızı ve yeni yıl cupcake’lerimizi hazırlayan Ayşem Öztaş da bizi yalnız bırakmadılar. Amma velâkin diğer bloggerları en çok heyecanlandıran katılımcı kesinlikle Ayşem’in oğlu nam-ı diğer Bibi’ydi.

Foto: Serap Yücesoy

“Yeni yıl kutlaması hiç hediyesiz olur mu?” diyerek katılımcılara bir çekiliş organize etmeye çalıştık.

Foto: Serap Yücesoy

Foto: Serap Yücesoy

Boyner‘den 4 kişi 50 TL’lik hediye çeki, Hızlı Al‘dan 5 adet Armani marka kol saati, Hobimle Mutluyum Lezzet Okulu‘ndan 10 kişiye yemek kursu, İglo‘dan 10 kişi dondurulmuş gıda paketleri, Momento‘dan 5 kişiye Midi paket, Ontek Hosting’ten 10 kişiye 1 yıllık domain, SanalPazar‘dan 5 kişiye Guess marka kol saati, Yonca Gıda‘dan 3 kişiye hediye pakedi, Dagi‘den 20 kişiye yeni yıl iç çamaşırları, Binnur Akhun Önen ve Zeynep Braggiotti’nin yazdığı “İtalyan Aşkı” isimli yemek kitabı ise 2 kişiye hediye edildi.

Foto: Serap Yücesoy

Foto: Serap Yücesoy

Ayrıca tüm katılımcılara Lilyum Organizasyon‘dan kitap ayraçları, Rock’n Dark‘tan tşört-anahtarlık-bere, Ontek Hosting‘ten 1 yıllık ücretsiz hosting, Hızlı Al ve SanalPazar‘dan çay kupaları hediye edildi.

Foto: Serap Yücesoy

Çekiliş görüntülerine buradan ulaşabilirsiniz. Buluşmaya katılan blog yazarlarının adreslerine ise buradan ulaşabilirsiniz.

Foto: Kahraman Uğurlu

Foto: Kahraman Uğurlu

Buluşmanın sonunda herkesin yüzünde kocaman bir gülümseme vardı. Bu harika organizasyonun gerçekleşmesi için oldukça çok çaba sarfeden sevgili Aylin Türkşen Aysel‘e, sevgili eşim Cihan Kaloğlu‘na ve Serap Yücesoy‘a çok teşekkür ediyor ve bir sonraki buluşmada diğer blog arkadaşlarla daha çok sohbet etme fırsatım olacağı için içten içe seviniyorum :)


4.Blog Yazarları Buluşmasının Ardından” üzerine 8 düşünce

  1. BETÜL KÖROĞLU

    seviyecim gerçekten çok güzel bir organizasyondu. ellerinize kollarınıza ve yüreğinize sağlık. inşallah daha sonraki buluşmalarda sohbet etme şansını da yakalarız..

    sevgiler

  2. sevie Yazar

    Çok eğlenceliydi :) organizasyon sıramızı da savdık, bir sonraki toplantıda daha çok eğleneceğiz :D

  3. Geri izleme: Aralık ayı etkinlikleri | Muge Cerman

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir