4.Blog Yazarları Toplantısı

Hayat koşturmacası devam ederken, boş durmak olmaz tabii ki.  Sevgili eşim ile Blog Yazarları Toplantısını tesadüfen son dakikada öğrenip 3.süne katılmıştık.  Keyifli geçen toplantının sonunda 4. toplantıyı organize edecek ekip içerisinde bulduk kendimizi… Heyecanlı başka bir koşturmaca başlamış oldu :)

Hazırlıklar son hızla devam ederken, katılım için kayıt formumuz açıldı bile..  4.Blog Yazarları Toplantısı’na sizi de bekleriz efendim :)

19 Aralık 2010, 10:30 – 14:00 arasında yapacağımız bu güzel buluşmanın mekanı Fenerbahçe Moss Marine bizi misafir edecek. “Yeni Yıl” temalı özel buluşmamızda, bizlere sımsıcak sohbeti ile Yasemin Sungur eşlik edecek.

Zengin bir köy kahvaltısı menüsü ile bizi misafir edecek mekanımızda isteyen arkadaşlar evlerinde hazırladıkları küçük lezzet tabaklarını diğer arkadaşlarla paylaşmak üzere getirebilirler.

Biz de boş durmadık tabiki sizlere mümkün olduğunca eğlenceli ve özel süprizler hazırlamaya çalıştık. Çekilişsiz yeni yıl kutlaması olur mu hiç :)

Yalnız bu heybetli ve eğlenceli buluşmamızda mekan malesef belli bir kapasitenin üzerine çıkmamakta bu nedenle sizlerden bir kaç ricamız olacak.

– Buluşmaya kaç kişi geleceğinizi mutlaka katılım formunda belirtmeyi unutmayın!
– Buluşmamızda siz ve 1 misafirinizden fazla kişi kabul edemeyeceğiz. Bunun için çok üzgünüz :(
– Zengin Köy kahvaltısı, sınırsız su ve çay kişi başı 20TL girişte alınacak.
– Bir de Katılım formumuzun eksiksiz doldurulması gerekiyor.(Katılım Formu:http://bit.ly/eKX8vo)

Etkinlik Komitesi:
Aylin Türkşen Aysel – Seviye Kaloğlu – Cihan Kaloğlu – Serap Yücesoy

4.Blog Yazarları Toplantısı” üzerine 7 düşünce

  1. Geri izleme: 4. Blog yazarları buluşması | Kaloglu.com

  2. ceren

    Herşey harikaydı ellerinize, emeğinize sağlık; ilk kez katıldığım böyle bir sosyal medya buluşmasında bu kadar eğleneceğimi düşünmezdim yeşekkürler :))

  3. Geri izleme: 4.Blog Yazarları Buluşmasının Ardından | BeyazPano

  4. Geri izleme: 4. Blog Yazarları Buluşması | Benhurum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir