Aşkın Gözyaşları – Tamam Mı Devam Mı?

Büyük bir hevesle aldığım ve okumak istediğim bir kitaptı. Ancak okuyamıyorum. İlk sayfadan itibaren kitabın dili ciddi bir şekilde beni rahatsız ediyor. Gerçekten, kitabın dili yüzünden Şems’e karşı ciddi bir antipati hissetmeye ve rahatsız olmaya başladım. Bir kitabı yarım bırakmayı sevmiyor ve istemiyorum. En son dün gece “yeter” deyip, kitap ayracını çektim içinden.
Klasik bir balık olarak, yine de tereddüt etmiyor değilim. Acaba sakin kafayla tekrar baştan mı başlasam? Veya hiç zaman kaybetmeyip, yeni kitaplara mı sığınsam?

Aşkın Gözyaşları – Tamam Mı Devam Mı?” üzerine 4 düşünce

 1. nur

  Selamlar ben de bu kitabı bin bir hevesle alıp bir kaç sayfa okuduktan sonra benim için okumaya devam etmek eziyete dönmüştü.Ama sonrasında ha gayret ha gayret diye diye kitabı bitirdim.Belki de başka iki üç kitabı bitirebilirdim ona verdiğim zamanla:) Kitabın bazı bölümleri acayip akıcıyken bazı bölümleri de çok sıkıcı.Gayret et bitirmeye çalış içinde kalmasın bence:)
  http://nurunyeri.blogspot.com/

 2. sevie Yazar

  Nur yorumun için teşekkür ederim :) Açıkçası yarım bırakıp, aklımda kalmasından çekiniyorum en çok.. Biraz daha arayı uzatayım bakalım..

 3. love and smile

  Eskiden benim de takıntım vardı . Bir kitaba başladın mı beğenmesem de bunalsam da zorluyordum ille bitecekti. Sonra bir gün bir kitapta çok daraldım dedim kendi kendime kız sen salak mısın :) kitap okumak zevk için değil midir iyi vakit geçirmek için değil midir ne kendine işkenc eyapıyorsun demekki bu sana zevk vermiyor zorlama her başladığını bitirmek zorunda değilsin diye kendime konuşma yaptım :) o gün bugündür sevmeyince bırakıyom..zaman kıymetli :)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir