Avea’ya Bırakın Bilgilerinizi

Yeni kampanya duyurularını Kampanya Sırları‘ndan takip edebilirsiniz.

Öncelikle Avea abonesi olmanıza gerek yok. 10 Eylül – 10 Ekim 2008 tarihleri arasında geçerli olan bu kampanyaya katılmak için tek yapmanız gereken Avea’nın sitesindeki formu doldurmak. Aynı eposta adresi, birden fazla GSM numarası için kullanılabilir. Yapılacak çekilişle aşağıdaki ödülleri kazanma şansına sahip olabilirsiniz.

Ödüller:

1 adet Toshiba T2370 CoreDuo Dizüstü Bilgisayar
5 adet Apple IPod Nano 4GB MP3 Player
10 adet Apple IPod Shuffle 1GB MP3 Player
20 adet Kodek EasyShare C813 Fotoğraf Makinesi

Uyarı: Bilgi güncelleme formunu doldurmak suretiyle verdiğiniz ad, soyad, cep telefonu numarası, e-mail adresi bilgileriniz dahil ancak bunlarla sınırlı olmayan kişisel bilgileriniz, sizleri arama, sizlere sms gönderme, e-mail yollama suretiyle AVEA GSM hizmetlerinin tanıtımının yapılabilmesi amacıyla AVEA tarafından kullanılabilecektir. Sizlerden toplanan söz konusu bilgilerin gizliliğinin korunması, yetkisi olmayan üçüncü kişilerin bilgilerinize erişiminin engellenmesi yönünde AVEA makul tüm önlemleri alacaktır. Kişisel bilgileriniz yetkili mercilerin usulüne uygun talepleri uyarınca yetkili mercilerce paylaşılabilecektir.

Avea’ya Bırakın Bilgilerinizi” üzerine 4 düşünce

 1. Kurshat.

  Böyle her yere bilgileri bırakıoz, o çıkcak bu çıkcak felan die ama bişi çıkmadığı gibi, her gün abidik gubidik reklam sms leri yada mailleri gelio. 5 sene önce İstanbul’da Bilge Adam’a bi kaç kurs hakkında bilgi almak için gittim. orada bi form doldurttular. hala cep telefonuma “yaz fırsatını kaçırma”, “ağustosta kayıtlar %bilmem kaç indirimli” vesaire tarzı sms ler gelio…

 2. sevie Yazar

  @Kurshat,
  :) doğru söylüyorsun. Bilgileri verirken bunları da düşünmek gerekli. Hatta kampanya sözleşmelerinde bunları 3.şahıslar ile paylaşmayacaklarına dair bir madde olup olmadığına bakılması lazım. Sonuçta kimse bilgilerini bırakmak zorunda değil.
  İstemediğin bir yerden reklam alıyorsan orayla görüşüp iptal edebilirsin.

 3. Geri izleme: Avea’ya Bırakın Bilgilerinizi Sonuçları | BeyazPano

Yorumlar kapalı.