Bedava Ne Var?

Yeni kampanya duyurularını Kampanya Sırları‘ndan takip edebilirsiniz.

Son zamanlardaki yoğunluğun ve üstü kapalı olarak bahsettiğim son projemiz bedavaNevar sitesi. Eşimin proje liderliğinde, arkadaşımız Mehmet’in  tasarımı ve tabii ki benim kodlamam ile oluşturuldu. Büyük bir heyecan ile 8 Şubat 2009 tarihinde yayına ilk bedavası Kalp Ağaç ile başladı.

Peki nedir bedavaNevar?

Efendim, bedavaNevar sitesinin kullanıcılarına bedava ürünler kazandıran bir sitedir. Ürünler; kitap, DVD, hediyelik eşya, makyaj malzemesi, takı kısaca aklınıza gelen herşey olabilir.

bedavaNevar nasıl çalışır?

Haftalık olarak değişik ürünler talebe sunulur. Sunulan her bedava için hergün 1 talep hakkınız buluyor. Yapmanız gereken tek şey siteye üye olup o ürünü talep etmek. Talepte bulunan kişiler arasında yapalıcak çekilişle hediye kazanan kişiye gönderilir. Üstelik referans linkinizden üye olan kişiler için de ekstra 5 talep hakkı kazanıyorsunuz. Bu kadar basit :)

Üye olmak için sizi buradan gönderelim :)

Bedava Ne Var?” üzerine 7 düşünce

  1. sevie Yazar

    Begümcüğüm,
    Teşekkürler :)
    5 kişiye göndermiyorsun. Senin bir referans linkin var. http://www.bedavanevar.com/register.php?ref=12 gibi . O linki arkadaşlarına dağıtıyorsun. Oradan üye olan olursa, sana kişi başı 5 talep hakkı daha veriyoruz. İstediğin bedava için, istediğin zaman onları kullanabiliyorsun.

Yorumlar kapalı.