Bizimkisi Bir Aşk Hikayesi

13.07* yani 13  Temmuz ömrüm, canım eşim ile evlenme yıldönümüz. İki yılı, göz açıp kapayana kadar devirmişiz. Zaman, birlikteyken akıp gidiyor. Ayrı kaldığımız sürelerin ızdırabını ise bir de çevremizdekilere sorun :) Dehşet saçıyoruz.

Bir yerde duymuştum; “Hayat bir dağ ise, yanında sevdiğinde tırmanmak daha zevkli ve kolay”. Gerçekten de öyle, enerjimizi birbirimizi kırmak, incitmek yerine karşımıza çıkan çevresel etkilere karşı kullanıyoruz.

Evlilik, ciddi sorumluluk gibi görünse de aslında beraber eğlenebilmektir (: o yüzden bu fotoğrafı seçtim :) Yeri geldiğinde, bir lokma ekmeği bile kahkahalarla bölüşüp yiyebilmektir. “Ben sana demiştim” ile başlayan cümlelerle, tatlı tatlı atışıp o ekmeğe tuz biber ekmektir. Kim ne derse desin, bildiğinden şaşmamak ve inatla hergün daha çok sevmek, aşık olmak…

Gelelim günün süprizine :) Hakkımda sayfasında da bahsettiğim, eşimle hoş bir tanışma hikayemiz var. Canım, o güzel üslübu ile kaleme almış :) Pek de hoş bir süpriz oldu benim için. Yine beni şaşırtmayı başardı :) … Teşekkür ediyor ve okumak için sizi buradan yolcu ediyorum.

*13 ve 7 dehşet derecede çok hayatımda yer alan ve önem verdiğim 2 sayı. Tamamen tesadüfi olarak, düğün tarihimiz oldular.

Bizimkisi Bir Aşk Hikayesi” üzerine 5 düşünce

 1. mL

  Tanıdığım en mükemmel çift :) Allah mutluluğunuzu hiç bozmasın,nazarlarsan saklasın,sizin mutluluğunuzu gördükçe ben daha da mutlu oluyorum.Çok güzel ifade etmişsin bazı şeyleri..Budur diyorum :) Sizi çok seviyorummmm

 2. sevie Yazar

  mL,
  canım çok teşekkür ederim. :)
  Darısı senin de başına…
  Döndün demek, geldi mi benim çikolatalar.. Hihihihi

 3. mL

  Sağol ablacım,umarım sizin gibi güzel ve gerçek duygular yaşayacağım biri çıkar karşıma.Döndüm ama evime dönemedim,çikolatalar evde vakit bulabilirsem ulaştıracağım sana :)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir