CeBIT Sonrası

Her yılın aksine bu defa CeBIT’te katılımcı olarak yer aldım. Desnet standında görevliydim. Fuar öncesi koşuşturma ve ne, nasıl olacak telaşı derken zaman akıp geçti.

(Nacizane blogum markanın önüne geçmesin diye size de söylemedim sevgili okuyucu. Vukutlar sayfasından takip etmiyorsan tabii ki :)

2 buçuk yıllık  “ev kadını” statüsünden sıyrılmak biraz yorucu oldu aslında. Kahvaltı, kahve keyfi, eh biraz uyku keyfi aman ev temizliği lükslerini rafa kaldırmış oldum :) Gerçi orada bir temizlik terörü estirmedim değil. Göreceğiz fuar sonrası sol kulağım çınlayacak mı :)

Yoğun bir tempoda, koşuşturmaca ve telaşın arasından, yorgun gözüksem de içten içe ben çok eğlendim. Dostlar ile görüştüm, ismen bildiğim dostların yüzlerini görme fırsatım oldu, yeni dostlar ile tanıştım. Beklediğimden çok keyifliydi.  Herkese çok teşekkürler.

Yazımı fuar boyunca dilimden düşmeyen repliğim ile bitirmek istiyorum.

IT 800 nerdeeeeeee?”

CeBIT Sonrası” üzerine 3 düşünce

 1. deniz ulu

  çok uzun yıllar çalıştım çeşitli fuarlarda.sabah 6 da uyanıp hazırlanıp yollara düşerdim.ama şimdi evdeki kahve keyfini bırakıpta o koşuşturmaya hiç girecegimi sanmıyorum.bir cebıtı daha arkada bıraktık sana geçmiş olsun .

 2. Ebubekir Ekinci

  IT-800 burada siz nerdesinizzz….

  selamlar, hürmetler.. :)

 3. sevie Yazar

  @Deniz,
  Çok teşekkür ederim, fuar bittikten sonra yoğun bir endorfin salınımı oluştu zaten :)

  @Ebubekir,
  IT 800 Desnet’te :)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir