D ve de O ve de B ve de L ve de O

Antalya’dayım demiştim ya, gelelim sebeb-i Antalya ziyaretimize :)

Fiat, “İlk Görenlerden Biri Siz Olun” diyerek bizi yeni Doblo’nun lansmanına davet etmişti.

Hafif ticari araç kategorisinde yer alan Doblo, yeni modeliyle “aile aracı” olarak da konforla kullanabilmesi için yeniden dizayn edilmiş. Tasarımında yer alan İtalya esintileri, 7 kişilik oturma kapasitesi, açılabilen arka camlar, arka kısım için bağımsız klima, oldukça çok eşya saklama bölmeleri, 790 litrelik bagaj hacmi, yan hava yastıkları, bağımsız arka suspansiyon gibi özellikleri ile eski Doblo’ya oldukça fark atıyor.

Oldukça eğlenceli ve başarılı bir teatral gösteri ile başlayan lansman, Doblo’nun geniş aileler için nasıl uygun olduğunu anlatıyordu. Gösteri sonundaki cingil hala beynim çaldığı için, başlık olarak seçildi :)

“Geniş Aile dizisi tanıtım için ne güzel bir seçim olurdu…” diye düşünürken, reklam çalışması için diziyle anlaşıldığını öğrendim :) Kanımca oldukça isabetli bir seçim olmuş.

Fiat marka direktörü Okan Baş, konuşmasına katılan bayii ve müşterilerinin yanısıra, biz bloggerları da selamlayarak başladı :) 2009 yılını kendileri için oldukça parlak geçtiğini anlatan Okan Bey, 2010 yılının ise Doblo yılı olacağını söyledi.

Talk-show şeklinde tasarlanan lansmanın ikinci bölümünde ise, parodilerin yanısıra Doblo yıldızları ile yapılan çekimler yer alıyordu.

Geceyi Ziynet Sali’nin şarkıları eşiliğinde yenen gala yemeği ile noktaladı. En eğlenceli ve şen masanın bizim olduğunu söylememe gerek yok herhalde :) Gerçi bi ara Ziynet Sali “Cihan, sen hangi şarkıyı istersin?” diye eşime sorunca, tüm masa beni hanfendiliğimi korumam için ikna etmeye çabaladı.

İkinci günümüz ise test sürüşleri ve performans testi ile geçti. Antalya’ya veda ettik.

“Yeni Doblo istek listeme eklendi” dememe gerek yok herhalde :)

D ve de O ve de B ve de L ve de O” üzerine 3 düşünce

  1. Geri izleme: Her Şey O’nun İçinde | Kampanya Sırları

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir