Etiket arşivi: bedavaNEvar

Enjoy Güneş Kremi Kazan

Yeni kampanya duyurularını Kampanya Sırları‘ndan takip edebilirsiniz.

Bedava NE Var’da 12-14 Temmuz 2009 tarihleri arasında talebe açık olan bedava Enjoy Güneş Kremi. Deniz-güneş-kum sezonun zirve yaptığı şu günlerde, olmazsa olmazlardan biri. Vivatinell tarafından üretilmiş olan bu krem, 30 koruma  faktörlü. Bedava NE Var’a giriş yapıp talepte bulunan 2 kişi çekilişle 55 TL’lik bu ürüne sadece kargo ücreti ödeyerek sahip olacak.

Piranha MP4 Dijital Player kazanan Gönül Kurdaş oldu. Tebrikler.

Piranha 2 GB MP4 Player Kazan

Yeni kampanya duyurularını Kampanya Sırları‘ndan takip edebilirsiniz.

Bedava NE Var’da 07-12 Temmuz 2009 tarihleri arasında talebe açık olan bedava Piranha 2 GB MP4 Player. MP3 çalmasının yanı sıra ses kaydı ve video gösterimi de yapan bu aleti kazanma şansına sahip olmak için, Bedava NE Var’a giriş yapıp Talep Et butonuna tıklamanız gerekiyor.

BedavaPuan kazanmak için Bedava NE Var forumunu takip etmenizi öneririm. Site ile ilgili düşünceleriniz ve fikirlerinizi mutkala paylaşın. Süpriz BedavaPuanlar kazanabilirsiniz.

Avon Chic Seti bedavasını kazanan kişi Zühal Baytan oldu. Tebrikler

Premier Dijital Kamera Kazan

Yeni kampanya duyurularını Kampanya Sırları‘ndan takip edebilirsiniz.

Bedava NE Var’da 30 Haziran – 05 Temmuz 2009 tarihleri arasında talebe açık olacak olan bedava Premier Dijital Kamera. DS 5090S model olan kamera 5 MP ve pilsiz ağırlığı 66 gr.

Bedava NE Var’da günlük verilıen 1 BedavaPuan ile çekilişe kolayca katılabilirsiniz. Referans linkinizden kayıt olan her 1 kişi için 5 BedavaPuan, BedavaKatsayi 50 veya katı olduğunda o bedavayı talep etmişseniz ise 10 BedavaPuan kazanıyorsunuz.

Eğer blogunuz veya siteniz varsa Tavsiye Et sayfasındaki hareketli bannerlardan birini ekleyebilirsiniz. Böylece bannerınızdan üye olan kişilerden, 5 BedavaPuan kazanırsınız.

Docteur Renaud Paris pürel seti kazanan kişi Kamile Çetinkaya oldu. Tebrikler.

Yazıdaki linkler referanslıdır.

Pürel Seti Kazanin

Yeni kampanya duyurularını Kampanya Sırları‘ndan takip edebilirsiniz.

Bedava NE Var’da 28-30 Haziran 2009 tarihleri arasında talebe açık olan bedavası Docteur Renaud Paris pürel seti. 30 TL değerindeki bu hediyeye sadece kargo ücreti ödeyerek sahip olma şansını yakalamak için yapmanız gereken tek şey Bedava NE Var’a giriş yapıp Talep Et butonuna tıklamak. Çekilişle bir kişi bu bedavaya sahip olacak. Deniz sezonunun açıldığı şu günler, oldukça işe yarar bir bedava.

Jowissa fritözü kazanan kişi Neslihan Atıcı oldu. Tebrik ediyorum.

Jowissa Fritöz Kazanın

Yeni kampanya duyurularını Kampanya Sırları‘ndan takip edebilirsiniz.

Bedava NE Var’ın hızına yetişemiyorum :) 23-28 Haziran tarihleri arasında talebe açık olacak olan bedava Jowissa marka fritöz. Fotoğraftakinden farklı olarak hediye edilecek bedava lila rengi. Kızartma mevsiminin açıldığı şu günlerde, her eve lazım. :)

Fritöz çekilişine katılmak için, üye değilseniz Bedava NE Var’a üye oluyorsunuz. Hesabınızı aktif ettikten sonra, Talep Et butonuna tıklıyorsunuz. Bu kadar basit. Çekiliş saati, Kazananlar sayfasını kontrol etmeyi unutmayın ;)

MotorDelisi sponsorluğunda, Extreme Motoshow DVDleri Kazanan kişi Ercan Haklı olmuş. Tebrikler :)

Extreme Motoshow DVDleri Kazanın

Yeni kampanya duyurularını Kampanya Sırları‘ndan takip edebilirsiniz.

Bedava NE Var’ın’ın 21-23 Haziran 2009 tarihleri arasında talebeaçık olan bedavası Extreme Motoshow DVD’leri. Bu DVD’ler Türkiye’nin en deli motor fan sitesi MotorDelisi sponsorluğunda, 1 kişiye bedava olarak hediye edilecek. Bedava NE Var’dan bedava hediye kazanan kişiler, sadece kargo ücretini karşılıyorlar.

Ufak bir tüyo; mutlaka her bedavayı ilk talep edenlerden biri olun. Günlük 1 BedavaPuan hakkınız ile katılım yapabilirsiniz. Eğer BedavaKatsayi 50 veya katı olduğunda, 10 BedavaPuan otomatik geliyor. BedavaPuanlarınızı istediğiniz zaman kullanabiliyorsunuz ;)

Lila rengindeki Premier Saç Düzleştirici kazanan kişi Handan İşcan oldu. Tebrikler.

Premier Saç Düzleştirici Kazan

Yeni kampanya duyurularını Kampanya Sırları‘ndan takip edebilirsiniz.

07-11 Haziran 2009 tarihleri arasında, Bedava NE Var’da talebe açık olacak olan bedava Premier Saç Düzleştirici. Kuaföre gitmeye zamanı olmayanlar için, saç düzleştiricileri büyük kolaylık sağlıyor. 5 dakikada fönlü saçlara sahip olabiliyorsunuz.

Bu ürünü kazanma şansına sahip olmak için, Bedava NE Var sitesine giriş yapıp talepte bulunmanız yeterli. Kazanma şansınızı artırmak için referans linkinizden üye toplayabilirsiniz. Ayrıca yeni BedavaKatsayisi uygulamasıyla da BedavaPuan kazanabilirsiniz. Bedava Katsayısı 50 veya katlarına ulaştığında, o bedavayı talep eden kişiler 10 BedavaPuan kazanıyor.

Golden Rose Makyaj Seti ve Çantası kazanan kişi Ece Kalaycıoğlu oldu. Tebrikler.

Bu yazıdaki bağlantılar, referanslıdır.

Golden Rose Makyaj Seti ve Çantası Kazan

Yeni kampanya duyurularını Kampanya Sırları‘ndan takip edebilirsiniz.

03-07 Haziran 2009 tarihleri arasında Bedava NE Var’da talepte bulunan kişiler arasında yapılacak olan çekilişle bir kişi Golden Rose Makyaj Seti ve Çantası kazanma şansına sahip oluyor.

Setin içerisinde Golden Rose marka ruj, oje, far paleti ve Emily marka göz kalemi var. Ayrıca setin içerisinde fiyonklu, şık, beyaz makyaj çantası da var.

Revigen Saç Toniği kazanan kişi Zeynep Efe oldu. Tebrikler.

Revigen Saç Toniği Kazanın

Yeni kampanya duyurularını Kampanya Sırları‘ndan takip edebilirsiniz.

Bedava NE Var’ın yeni dönem bedavası Revigen saç toniği. Revigen saç toniğinin en büyük özelliği saç dökülmesini durdurmak ve yeni saç oluşumunu hızlandırmak.

Bedava 31 Mayıs – 03 Haziran 2009 tarihleri arasında talebe açık olacak. Saç sorununuz varsa, siz talepte bulunabilir ve bu bedavayı kazanma şansına sahip olabilirsiniz.

Docteur Renaud Paris’den Pürel Seti, kazanan kişi Mehmet Cemek oldu. Tebrikler.

Bu yazıdaki linkler referanslı linklerimdir. Üye olduğunuz takdirde 5 BedavaPuan kazanıyorum.

Docteur Renaud Paris’den Pürel Seti Kazanın – 2

Yeni kampanya duyurularını Kampanya Sırları‘ndan takip edebilirsiniz.

Docteur Renaud Paris sponsorluğunda, Bedava NE Var’dan Pürel seti kazanma şansına sahip olmak için 26-31 Mayıs 2009 tarihleri arasında, Bedava NE Var’a giriş yapıp Talep Et butonuna tıklamayı unutmayın. Pürel hakkında ayrıntılı bilgi için diğer yazımı okuyabilirsiniz.

Bu arada yeni öğrendiğim bir bilgiye göre özellikle askerlik yapan kişiler püreli çok tercih ediyorlarmış. Malüm, her zaman su veya sabun bulunamıyor.

Boleyn kızı DVD’sini kazanan kişi Oktay Kılıç oldu. Tebrikler.