Etiket arşivi: fikri muhim

FikriMühim Raid Otomatik Sprey

Geçen hafta FikriMühim‘den Raid Otomatik Sprey mühim kampanya seti ulaştı.

Raid otomatik spreyin;

Raid Otomatik Sprey… MicroMist Teknolojisi sayesinde 7 dakikada bir otomatik olarak püskürttüğü mikro partiküller odanın her köşesine rahatça ulaşır ve sivrisinek, karasinek, karınca ve hamamböceği gibi haşereleri evinizden uzak tutar.

gibi bir iddiası var. Deneyip göreceğim :)

“Fikri Mühim de ne ola?” diyorsanız sizi şöyle alalım

Eker – Sütlü Tatlılar

Daha önce, Fikri Mühim – Eker “Tatlı Yiyelim Tatlı Tatlı Anlatalım” mühim kampanya vesilesiyle bana ulaşan mühim paketten bahsetmiştim. Pakette yer alan kuponları bir güzel değerlendirip bol bol sütlü tatlı yeme şerefine nail oldum :) Üstelik Migros da güzel bir indirim vardı tatlılarda, daha da bir keyiflendim.

Gelelim ürünler ile ilgili nacizane benim ve bu tatlı operasyonunda bana eşlik eden suç ortaklarımın yorumlarına.

Eker sütlü tatlı ürünleri arasından  bir tek Krem Karamel’i deneyemedim. Genel anlamda güzel bir MühimKampanya oldu benim için. Keyifle katıldım. Eker ve Fikri Mühim‘e teşekkürler.

Sakızlı Muhallebi

Yoğun bir sakız aroması var. Bir kaşık, bir kaşık derken tatlı bitmiş oluyor. Tatlı sevmeyen kişileri bile cezbetti. Türk kahvesinin yanına çok yakışıyor. Oy birliği ile en favori sütlü tatlı seçildi.

Supangle

Ben supangleye, “supangle” demem içinde bir parça kek olmayınca. Kek olmayınca, biraz koyu kıvamlı ve az kakaolu Krem Şokola gibi oluyor. Tadı ve kıvamı güzel. Pastanelerde satılanlara göre daha hafif bir tadı var.

Sütlaç

Sakızlı muhallebi ile birlikte en favori Eker tatlımız. Daha ilk lokmada, eşimle birlikte büyükannelerimizin yaptığı sütlaçları hatırladık. Onların yaptığı gibi bol şekerliydi. Kıvamı ve tadı bize güzel bir nostalji yaşattı.

Keşkül

Daha önce tadına bakıp, benim beğenmediğim bir tatlıydı. Ancak bu sefer Eker ile birlikte fikrim değişti. Yoğun bir badem tadı, harika bir kıvam. Yedikten sonra, keşke biraz daha olsa diyeceğiniz bir tadı var. Favorilerime eklendi.

Höşmerim

Tadını merak ettiğim bir tatlıydi. Bu yazı yazarken, bir yandan da tadına baktım. Tadı güzel, ama pek bana göre bir tatlı sayılmaz. İrmik hoş bir tat verse de, içindeki peynirin gırç gırç sesi beni biraz gardi :)

Krem Şokola

Şu dünyada en çok şükrettiğim nimetlerin başında kakao gelir. Allah bulandan, yetiştirenden razı olsun. Eker Krem Şokola’nın yoğun kakao ve süt tadı, diyette olan herkesi yoldan çıkarabilir ona göre.

Fikri Mühim‘e henüz üye olmadıysanız, işte size güzel bir fırsat. Üye olurken, ikinci aşamada yer alan “Fikri Mühim’i nereden duydunuz?” sorusuna, son şıktaki “Eker Kampanyası” seçeneğini işaretleyenler, 9 Mart 2009′da başlayacak olan ikinci kampanyaya otomatik olarak katılacak. Tavsiye eden FikriMühim kısmına “seviye” yazmayı unutmayın :)

Fikri Mühim – Eker “Tatlı Yiyelim Tatlı Tatlı Anlatalım”

Yeni kampanya duyurularını Kampanya Sırları‘ndan takip edebilirsiniz.

Fikri Mühim‘den Eker’in “Tatlı Yiyelim Tatlı Tatlı Anlatım” kampanyasına katılmak için davet edilmiştim. Kampanya paketim bugün elime ulaştı. Benim gibi bir tatlı canavarını memnun edecek derecede güzel bir paket.

İçerisinde;

 • MühimKampanya mektubu,
 • Kampanya bilgilerini içeren MühimKılavuzu,
 • 2 adet, ikili Eker Sütlü tatlılarına özel Migros ücretsiz ürün kuponu,
 • 10 adet, ikili Eker Sütlü tatlılarına özel Migros %50 indirim ürün kuponu,
 • 4 adet, süsleme şablonu (tatlıların üzerini süslemek için, en çok da bunlara bayıldım),
 • Tarçın, fındık, fıstık, hindistancevizi süsleme poşetleri,
 • Tatlıları daha şık bir şekilde sunabilmek için üzerine kişisel mesaj yazabileceğimiz 4 adet tatlı şapkası

Fikri Mühim‘e henüz üye olmadıysanız, işte size güzel bir fırsat. Üye olurken, ikinci aşamada yer alan “Fikri Mühim’i nereden duydunuz?” sorusuna, son şıktaki “Eker Kampanyası” seçeneğini işaretleyenler, 9 Mart 2009’da başlayacak olan ikinci kampanyaya otomatik olarak katılacak :)

Migros ürün kuponları İstanbul, Ankara ve İzmir’de bulunan Migros’larda sadece Eker sütlü tatlı ürünleri için geçerli.

Sütlü tatlılara bayılırım, ürünleri denedikten sonra buraya da yorumlarımı yazacağım.

Algida’dan Hediye Paketi Kazandık

Yeni kampanya duyurularını Kampanya Sırları‘ndan takip edebilirsiniz.

Cumartesi günü sabahın köründe (çalışanlar için sabah dokuz) kapı çaldığında, uykulu uykulu sorduğum “Kim o?” sorusuna, “Kargo” yanıtını alınca şaşırdım biraz. Gelmesini beklediğim bir şey yoktu. Kapıyı açtıktan sonra gördüm ki kargo görevlisi elinde kocaman bir paketle karşımda duruyordu. “Kime gelmiş?” soruma, eşimin ismini cevap aldım. Kargoyu teslim alıp, gidip tekrar yattım :)

Uyandıktan sonra, baktım ki paket daha önce FikriMühim aracılıyla üye olduğumuz Carte d’Or’un Tadına Varılacak Duygular sitesinden geliyor. İçinde 2 dondurma kasesi, 1 metal dondurma kaşığı ve daha önce aynı siteden 5-6 adet kazandığımız tarif kitabı vardı.

Ben de üyeyim, bana neden göndermediler merak ediyorum :) Site ile ilgili aktif bir kampanya yok bildiğim kadarıyla. Yine de, şansınızı deneyin, siz de üye olun derim :)

FikriMühim’den Alışveriş Çeki Kazandım

Yeni kampanya duyurularını Kampanya Sırları‘ndan takip edebilirsiniz.

Son zamanlarda kampanyalardan pek bir şey çıkmıyordu. Zaten BeyazPano‘da yayınlananların dışında kampanyalara katılmıyorum. Daha önce tanıttığım Fikri Mühim sitesi de olmasa, kazanamama durumu devam edecekti :)

Fikri Mühim sitesinde mağaza sadakat kartları ile ilgili bir anket vardı. Normalde anketlere puan vermelerine rağmen, bu defa katılanları 5 YTL’lik Migros alışveriş çeki ile ödüllendirdiler. Sanırım ilk 1 000 kişi için geçerliydi. Eşim de, ben de katıldık. Sonuç olarak 2 adet 5 YTL’lik Migros alışveriş çeki kazandık, hem de sadece birer mini anket cevaplayarak. Bir güzel harcadım çekleri valla :)

Halâ FikriMühim‘e üye değilseniz inanın çok şey kaçırıyorsunuz…

Fikri Mühim

fikri mühim logo

Fikri Mühim, Türkiye’nin ilk ve tek Ağızdan Ağıza Pazarlama / WOMM (Word of Mouth Marketing) ajansı. Fikri Mühim’ler yeni çıkan ürünleri herkesten önce görür ve dener. Ürün hakkındaki fikirleri, üretici tarafından önemsenir.

Fikri Mühim’e üye olduktan sonra, eposta ile kampanyalara katılmak için davet edileceksiniz. Daveti kabul ettiğiniz takdirde adresinize bir Fikri Mühim pakedi gönderilecek. Paket içerisinde genellikle tam boy deneme ürünü ve bilgilendirme broşürü bulunuyor. Yapmanız gerek şey basit; ürünü denemek ve çevrenizdeki kişilere de ürünü denetmek. Yaşadığınız deneyimi siteye rapor olarak bildiyorsunuz. Raporunuzun içeriğine göre size puan veriliyor. Biriken puanlar ile site içerisinden DVD, kitap vb ürünlere sahip olma şansına yakalıyorsunuz.

Daha önce katıldığım Fikri Mühim kampanyaları;

 • Dimes “Kırmızı Meyveler”: denemem için 1 lt meyve suyu gönderdiler.
 • Olay “Karma Cilt” : tam boy yüz temizleme jeli gönderdiler.
 • Carte d’Or “Farklı Lezzetler”: tarif kitabı ve 1 lt Vanilyalı dondurma gönderdiler.
 • Carte d’Or “Ramazan Sofralarını tatlıya bağlayalım”: En son katıldığım kampanya, Carte d’or Tel Kadayıflı gönderecekler.

Evet arkadaşlar, fikriniz mühim mi?

Fikri Mühim blogu
Sistem Nasıl Çalışır?
Örnek Raporlar