Etiket arşivi: hediye

Avon Chic Seti Kazan

Yeni kampanya duyurularını Kampanya Sırları‘ndan takip edebilirsiniz.

Bedava NE Var’da 05-07 Temmuz 2009 tarihleri arasında talebe açık olan bedava Avon Chic Seti. Yaz günleri için ideal olan bu parfümlü spreylerin piyasa fiyatı 45 TL. Kazanmak için Talep Et butonuna tıklamayı unutmayın. Hergün bir talep siteden hediye.

Premier Dijital Kamera kazanan kişi Elif Eğrigöz oldu. Tebrikler.

Premier Dijital Kamera Kazan

Yeni kampanya duyurularını Kampanya Sırları‘ndan takip edebilirsiniz.

Bedava NE Var’da 30 Haziran – 05 Temmuz 2009 tarihleri arasında talebe açık olacak olan bedava Premier Dijital Kamera. DS 5090S model olan kamera 5 MP ve pilsiz ağırlığı 66 gr.

Bedava NE Var’da günlük verilıen 1 BedavaPuan ile çekilişe kolayca katılabilirsiniz. Referans linkinizden kayıt olan her 1 kişi için 5 BedavaPuan, BedavaKatsayi 50 veya katı olduğunda o bedavayı talep etmişseniz ise 10 BedavaPuan kazanıyorsunuz.

Eğer blogunuz veya siteniz varsa Tavsiye Et sayfasındaki hareketli bannerlardan birini ekleyebilirsiniz. Böylece bannerınızdan üye olan kişilerden, 5 BedavaPuan kazanırsınız.

Docteur Renaud Paris pürel seti kazanan kişi Kamile Çetinkaya oldu. Tebrikler.

Yazıdaki linkler referanslıdır.

Jowissa Fritöz Kazanın

Yeni kampanya duyurularını Kampanya Sırları‘ndan takip edebilirsiniz.

Bedava NE Var’ın hızına yetişemiyorum :) 23-28 Haziran tarihleri arasında talebe açık olacak olan bedava Jowissa marka fritöz. Fotoğraftakinden farklı olarak hediye edilecek bedava lila rengi. Kızartma mevsiminin açıldığı şu günlerde, her eve lazım. :)

Fritöz çekilişine katılmak için, üye değilseniz Bedava NE Var’a üye oluyorsunuz. Hesabınızı aktif ettikten sonra, Talep Et butonuna tıklıyorsunuz. Bu kadar basit. Çekiliş saati, Kazananlar sayfasını kontrol etmeyi unutmayın ;)

MotorDelisi sponsorluğunda, Extreme Motoshow DVDleri Kazanan kişi Ercan Haklı olmuş. Tebrikler :)

Premier Saç Şekillendirici Kazan

Yeni kampanya duyurularını Kampanya Sırları‘ndan takip edebilirsiniz.

16-21 Haziran 2009 tarihleri arasında Bedava NE Var’ın talebe açık olan bedavası Premier PHS 2136 Saç Şekillendirici. Normal saç düzleştirme özelliğinin yanısıra, bu ürün bukle yapma özelliğine de sahip.

Bu ürüne bedava sahip olmak için Bedava NE Var’a giriş yaptıktan sonra Talep Et butonuna tıklamanız gerekiyor. Referans linkinizden üye olan kişiler size 5 BedavaPuan kazandırıyor. Ayrıca BedavaKatsayi 50 ve katlarında olduğunda, o bedavayı talep eden kişilerden biri iseniz 10 BedavaPuan hesabınıza yükleniyor.

Premier Traş Makinesi bedavasını kazanan kişi Semih Alyüz oldu. Umarım güzel bir babalar günü hediyesi olmuştur.

Premier Saç Düzleştirici Kazan

Yeni kampanya duyurularını Kampanya Sırları‘ndan takip edebilirsiniz.

07-11 Haziran 2009 tarihleri arasında, Bedava NE Var’da talebe açık olacak olan bedava Premier Saç Düzleştirici. Kuaföre gitmeye zamanı olmayanlar için, saç düzleştiricileri büyük kolaylık sağlıyor. 5 dakikada fönlü saçlara sahip olabiliyorsunuz.

Bu ürünü kazanma şansına sahip olmak için, Bedava NE Var sitesine giriş yapıp talepte bulunmanız yeterli. Kazanma şansınızı artırmak için referans linkinizden üye toplayabilirsiniz. Ayrıca yeni BedavaKatsayisi uygulamasıyla da BedavaPuan kazanabilirsiniz. Bedava Katsayısı 50 veya katlarına ulaştığında, o bedavayı talep eden kişiler 10 BedavaPuan kazanıyor.

Golden Rose Makyaj Seti ve Çantası kazanan kişi Ece Kalaycıoğlu oldu. Tebrikler.

Bu yazıdaki bağlantılar, referanslıdır.

Golden Rose Makyaj Seti ve Çantası Kazan

Yeni kampanya duyurularını Kampanya Sırları‘ndan takip edebilirsiniz.

03-07 Haziran 2009 tarihleri arasında Bedava NE Var’da talepte bulunan kişiler arasında yapılacak olan çekilişle bir kişi Golden Rose Makyaj Seti ve Çantası kazanma şansına sahip oluyor.

Setin içerisinde Golden Rose marka ruj, oje, far paleti ve Emily marka göz kalemi var. Ayrıca setin içerisinde fiyonklu, şık, beyaz makyaj çantası da var.

Revigen Saç Toniği kazanan kişi Zeynep Efe oldu. Tebrikler.

Revigen Saç Toniği Kazanın

Yeni kampanya duyurularını Kampanya Sırları‘ndan takip edebilirsiniz.

Bedava NE Var’ın yeni dönem bedavası Revigen saç toniği. Revigen saç toniğinin en büyük özelliği saç dökülmesini durdurmak ve yeni saç oluşumunu hızlandırmak.

Bedava 31 Mayıs – 03 Haziran 2009 tarihleri arasında talebe açık olacak. Saç sorununuz varsa, siz talepte bulunabilir ve bu bedavayı kazanma şansına sahip olabilirsiniz.

Docteur Renaud Paris’den Pürel Seti, kazanan kişi Mehmet Cemek oldu. Tebrikler.

Bu yazıdaki linkler referanslı linklerimdir. Üye olduğunuz takdirde 5 BedavaPuan kazanıyorum.

Docteur Renaud Paris’den Pürel Seti Kazanın – 2

Yeni kampanya duyurularını Kampanya Sırları‘ndan takip edebilirsiniz.

Docteur Renaud Paris sponsorluğunda, Bedava NE Var’dan Pürel seti kazanma şansına sahip olmak için 26-31 Mayıs 2009 tarihleri arasında, Bedava NE Var’a giriş yapıp Talep Et butonuna tıklamayı unutmayın. Pürel hakkında ayrıntılı bilgi için diğer yazımı okuyabilirsiniz.

Bu arada yeni öğrendiğim bir bilgiye göre özellikle askerlik yapan kişiler püreli çok tercih ediyorlarmış. Malüm, her zaman su veya sabun bulunamıyor.

Boleyn kızı DVD’sini kazanan kişi Oktay Kılıç oldu. Tebrikler.