Etiket arşivi: kazan

Pürel Seti Kazanin

Yeni kampanya duyurularını Kampanya Sırları‘ndan takip edebilirsiniz.

Bedava NE Var’da 28-30 Haziran 2009 tarihleri arasında talebe açık olan bedavası Docteur Renaud Paris pürel seti. 30 TL değerindeki bu hediyeye sadece kargo ücreti ödeyerek sahip olma şansını yakalamak için yapmanız gereken tek şey Bedava NE Var’a giriş yapıp Talep Et butonuna tıklamak. Çekilişle bir kişi bu bedavaya sahip olacak. Deniz sezonunun açıldığı şu günler, oldukça işe yarar bir bedava.

Jowissa fritözü kazanan kişi Neslihan Atıcı oldu. Tebrik ediyorum.

Jowissa Fritöz Kazanın

Yeni kampanya duyurularını Kampanya Sırları‘ndan takip edebilirsiniz.

Bedava NE Var’ın hızına yetişemiyorum :) 23-28 Haziran tarihleri arasında talebe açık olacak olan bedava Jowissa marka fritöz. Fotoğraftakinden farklı olarak hediye edilecek bedava lila rengi. Kızartma mevsiminin açıldığı şu günlerde, her eve lazım. :)

Fritöz çekilişine katılmak için, üye değilseniz Bedava NE Var’a üye oluyorsunuz. Hesabınızı aktif ettikten sonra, Talep Et butonuna tıklıyorsunuz. Bu kadar basit. Çekiliş saati, Kazananlar sayfasını kontrol etmeyi unutmayın ;)

MotorDelisi sponsorluğunda, Extreme Motoshow DVDleri Kazanan kişi Ercan Haklı olmuş. Tebrikler :)

Extreme Motoshow DVDleri Kazanın

Yeni kampanya duyurularını Kampanya Sırları‘ndan takip edebilirsiniz.

Bedava NE Var’ın’ın 21-23 Haziran 2009 tarihleri arasında talebeaçık olan bedavası Extreme Motoshow DVD’leri. Bu DVD’ler Türkiye’nin en deli motor fan sitesi MotorDelisi sponsorluğunda, 1 kişiye bedava olarak hediye edilecek. Bedava NE Var’dan bedava hediye kazanan kişiler, sadece kargo ücretini karşılıyorlar.

Ufak bir tüyo; mutlaka her bedavayı ilk talep edenlerden biri olun. Günlük 1 BedavaPuan hakkınız ile katılım yapabilirsiniz. Eğer BedavaKatsayi 50 veya katı olduğunda, 10 BedavaPuan otomatik geliyor. BedavaPuanlarınızı istediğiniz zaman kullanabiliyorsunuz ;)

Lila rengindeki Premier Saç Düzleştirici kazanan kişi Handan İşcan oldu. Tebrikler.

Premier Saç Şekillendirici Kazan

Yeni kampanya duyurularını Kampanya Sırları‘ndan takip edebilirsiniz.

16-21 Haziran 2009 tarihleri arasında Bedava NE Var’ın talebe açık olan bedavası Premier PHS 2136 Saç Şekillendirici. Normal saç düzleştirme özelliğinin yanısıra, bu ürün bukle yapma özelliğine de sahip.

Bu ürüne bedava sahip olmak için Bedava NE Var’a giriş yaptıktan sonra Talep Et butonuna tıklamanız gerekiyor. Referans linkinizden üye olan kişiler size 5 BedavaPuan kazandırıyor. Ayrıca BedavaKatsayi 50 ve katlarında olduğunda, o bedavayı talep eden kişilerden biri iseniz 10 BedavaPuan hesabınıza yükleniyor.

Premier Traş Makinesi bedavasını kazanan kişi Semih Alyüz oldu. Umarım güzel bir babalar günü hediyesi olmuştur.

Premier Traş Makinesi Kazanma Şansı

Yeni kampanya duyurularını Kampanya Sırları‘ndan takip edebilirsiniz.

Bedava NE Var’ın yeni bedavası Premier Traş Makinesi. Harika bir babalar günü hediyesi olabilir. Şık bir metal kutu içerisinde.

11-16 Haziran 2009 tarihleri arasında  Bedava NE Var’a girip talep bulunan kişiler arasından yapılacak çekilişle 1 kişi bu bedavaya sahip olacak.

Premier Saç Düzleştirici kazanan kişi Ülkü Ünlü olmuş. Tebrikler.

TEB’ten HP Compaq Mininote Kazan

Yeni kampanya duyurularını Kampanya Sırları‘ndan takip edebilirsiniz.

4 Haziran – 29 Temmuz 2009 tarihleri arasında TEB Pratik Şube videosunu seyredip, katılım formunu eksiksiz dolduran kişiler HP Compaq Mininote kazanma şansına sahip oluyor.

Kampanyanın aktif olduğu tarihlerde, Pazartesiden Cumaya her hafta 5 Mininote, toplam 40 HP Compaq  Mininote çekilişle birer kişiye hediye edilecek. Haftasonu katılımları bir sonraki Pazartesiye devrediliyor.

Katılmak için TEB müşterisi olma şartı aranmıyor. Formu doldurarak 1 çekiliş hakkına sahip oluyorsunuz. Arkadaşınızı davet ettiğiniz takdirde 1 çekiliş hakkına daha sahip oluyorsunuz. Kampanyaya, aktif olduğu tarihlerde hergün katılabilirsiniz.

TEB müşterisi iseniz; Kredi Kartı ödeme, Güvenlik Ayarlarını güncellenme, Fatura Ödeme, Kontör Yükleme, Hesaba Havale, Hesaba EFT, Kredi Kartına EFT, Döviz alış-satış ve arbitraj İşlemleri, OGS ödeme, Express kredi başvuru veya Ekkart başvuru işlemlerinden en az birini gerçekleştirdiğiniz takdirde gün içinde 5 çekiliş hakkı kazanabilirsiniz. Ayrıca TEB Pratik İnternet Şubesi içindeki ekranlara yerleştirilmiş olan 2 Engin Günaydın resminden en az birinin üzerine tıklayan müşteriler gün içinde 5 çekiliş hakkı daha kazanır.

Çekiliş sonuçları 12.08.2009 tarihinde TEB’in sitesinde açıklanacak. Katılmak için sizi buradan uğurlarken, bol şans diliyorum.Docteur Renaud Paris’den Pürel Seti Kazanın – 2

Yeni kampanya duyurularını Kampanya Sırları‘ndan takip edebilirsiniz.

Docteur Renaud Paris sponsorluğunda, Bedava NE Var’dan Pürel seti kazanma şansına sahip olmak için 26-31 Mayıs 2009 tarihleri arasında, Bedava NE Var’a giriş yapıp Talep Et butonuna tıklamayı unutmayın. Pürel hakkında ayrıntılı bilgi için diğer yazımı okuyabilirsiniz.

Bu arada yeni öğrendiğim bir bilgiye göre özellikle askerlik yapan kişiler püreli çok tercih ediyorlarmış. Malüm, her zaman su veya sabun bulunamıyor.

Boleyn kızı DVD’sini kazanan kişi Oktay Kılıç oldu. Tebrikler.

Boleyn Kızı DVD Kazan

Yeni kampanya duyurularını Kampanya Sırları‘ndan takip edebilirsiniz.

Bedava NE Var 24-26 Mayıs 2009 tarihleri arasında Boleyn Kızı filminin DVD’sini veriyor. Bu DVD’yi kazanma şansına sahip olmak için, Bedava NE Var üyesi olmanız ve Talep Et butonuna tıklayarak bu DVD çekilişine katılmanız gerekiyor.

Arkadaşlarınızı referans linkinizden üye yaparak BedavaPuan kazanabilir ve daha fazla katılım yapabilirsiniz. Günlük 1 katılım bedava.

Docteur Renaud Paris’den Pürel Seti kazanan kişi Derin Kalaycıoğlu oldu. Kendisini tebrik ediyorum.

Bu yazıdaki linkler referans linkleridir. Bu linkten üye olmanız durumunda 5 BedavaPuan kazanıyorum :)

Çeşme’de Çift Kişilik Tatil Kazan

Yeni kampanya duyurularını Kampanya Sırları‘ndan takip edebilirsiniz.

ÇEŞTOB’un (ÇEŞME TURİSTİK OTELCİLER BİRLİĞİ) düzenlediği kampanya dahilinde, form doldurup çekilişe katılan bir kişi İnkim Beach Otel’de çift kişilik ücretsiz haftasonu tatili kazacak.

Katılım çok kolay. Buradaki formu doldurmanız yeterli.

Çekiliş sonucu 15 Haziran 2009 tarihinde ÇEŞTOB’un sitesinde yayınlanacak.

Şişli Optik’ten Ray-Ban Gözlük Kazanın

Yeni kampanya duyurularını Kampanya Sırları‘ndan takip edebilirsiniz.

15 Mayıs – 13 Haziran 2009 tarihleri arasında Şişli Optik’in düzenlediği çekilişe katılan 30 kişi, 422 TL’lik birer Ray-Ban 2140 Wayfarer gözlük kazanma şansı yakalıyor. Üstelik katılmak çok kolay, siteye girip form doldurmanız yeterli. Her gün 1 kişiye katılımı için bir çekiliş hakkı verileceği için, kampanya süresi boyunca hergün form doldurmanız şansınızı artıracaktir.

Katılmak için sizi buradan uğurlayalım. Bol şans :)