Etiket arşivi: neden

2009 Neden İyi Geçti?

Sevgili Kerizella’nın 2009 balosunda beni görüp elbisemi pek bir beğenmiş. “Sahi, nasıldı 2009?” derken pek sevgili kedilerimizin amcası Arman Acar “2009  neden iyi geçti?” yazısında beni mimlemiş. Yazmamak olmaz tabii :)

2009’a güzel bir başlangıç yapmıştık. ch’nin İzmir seyahatleri yüzünden biraz özlem dolu olsa da günler bir bir akıp geçiyordu.

Derken Şubat başında Bedava Ne Var‘ın temelleri atıldı. Kampanyalar benim için eğlenceli bir hobiyken, birden işe dönüşmüştü. Kodlaması, kullanıcı sorunları, hediye seçimi her biri ayrı bir keyifti benim için. Bu yoğunluğa dayanamayıp  isyan eden monitörüm sayesinde, canim notebook’um MSI’ma kavuştum. Kocam sağ olsun :)

Bedava Ne Var, gururla yaptığım bir proje oldu. Projeden çok bir bebek gibi büyüdü ellerimde. Emeklemeyi bırakıp, yürümeye geçecekken işler ters gitti. Yaşam destek ünitesine bağlı kalsa da, yeni yılda fişi çekilecek.

(Ağlamaya başlamadan önce konuyu toparlasam iyi olacak.)

Yeni dostlar, yeni yerler gördük. Doğum günümde, tanışma yıldönümünde, evlilik yıldıdönümün gerilla taktikli süprizlere mağruz kaldım. Cihan’ıma bu yıl daha bi aşık geçirdim. (Cihan için 2009 neden iyiymiş için buradan buyurun.)

Geçen yıl şükrettiğim veya olmasını istediğim ne varsa daha doğrusu ihtiyacım ne varsa hepsi oldu. Beşiktaş’ım şampiyon bile oldu :) Her biri için ayrı ayrı keyifli ve mutlu şükrediyorum.

Tanıdığım, tanıştığım hayatıma renk katan herkese teşekkürler :)

Nerdeyse herkes yazmış bu konuda :) Kimi mimlesem derken, bir baktım ki Mehmet Akgüngör, Begümce, Şahika, Mor Düşler, Başak , Gökhan Şirin henüz 2009 yazılarını yazmamışlar…Eee, arkadaşlar sizler için neden iyi geçti 2009?