Etiket arşivi: saç

Premier Saç Şekillendirici Kazan

Yeni kampanya duyurularını Kampanya Sırları‘ndan takip edebilirsiniz.

16-21 Haziran 2009 tarihleri arasında Bedava NE Var’ın talebe açık olan bedavası Premier PHS 2136 Saç Şekillendirici. Normal saç düzleştirme özelliğinin yanısıra, bu ürün bukle yapma özelliğine de sahip.

Bu ürüne bedava sahip olmak için Bedava NE Var’a giriş yaptıktan sonra Talep Et butonuna tıklamanız gerekiyor. Referans linkinizden üye olan kişiler size 5 BedavaPuan kazandırıyor. Ayrıca BedavaKatsayi 50 ve katlarında olduğunda, o bedavayı talep eden kişilerden biri iseniz 10 BedavaPuan hesabınıza yükleniyor.

Premier Traş Makinesi bedavasını kazanan kişi Semih Alyüz oldu. Umarım güzel bir babalar günü hediyesi olmuştur.

Premier Saç Düzleştirici Kazan

Yeni kampanya duyurularını Kampanya Sırları‘ndan takip edebilirsiniz.

07-11 Haziran 2009 tarihleri arasında, Bedava NE Var’da talebe açık olacak olan bedava Premier Saç Düzleştirici. Kuaföre gitmeye zamanı olmayanlar için, saç düzleştiricileri büyük kolaylık sağlıyor. 5 dakikada fönlü saçlara sahip olabiliyorsunuz.

Bu ürünü kazanma şansına sahip olmak için, Bedava NE Var sitesine giriş yapıp talepte bulunmanız yeterli. Kazanma şansınızı artırmak için referans linkinizden üye toplayabilirsiniz. Ayrıca yeni BedavaKatsayisi uygulamasıyla da BedavaPuan kazanabilirsiniz. Bedava Katsayısı 50 veya katlarına ulaştığında, o bedavayı talep eden kişiler 10 BedavaPuan kazanıyor.

Golden Rose Makyaj Seti ve Çantası kazanan kişi Ece Kalaycıoğlu oldu. Tebrikler.

Bu yazıdaki bağlantılar, referanslıdır.

Revigen Saç Toniği Kazanın

Yeni kampanya duyurularını Kampanya Sırları‘ndan takip edebilirsiniz.

Bedava NE Var’ın yeni dönem bedavası Revigen saç toniği. Revigen saç toniğinin en büyük özelliği saç dökülmesini durdurmak ve yeni saç oluşumunu hızlandırmak.

Bedava 31 Mayıs – 03 Haziran 2009 tarihleri arasında talebe açık olacak. Saç sorununuz varsa, siz talepte bulunabilir ve bu bedavayı kazanma şansına sahip olabilirsiniz.

Docteur Renaud Paris’den Pürel Seti, kazanan kişi Mehmet Cemek oldu. Tebrikler.

Bu yazıdaki linkler referanslı linklerimdir. Üye olduğunuz takdirde 5 BedavaPuan kazanıyorum.

Bedava NE Var – 12.Dönem

Yeni kampanya duyurularını Kampanya Sırları‘ndan takip edebilirsiniz.

Bu haftanın bedavası, 21-28 Nisan 2009 tarihlerinde aktif olan Revigen Saç Toniği. Kazanmak için yapman gereken tek şey, Bedava NE Var sitesine üye olup Talep Et butonuna tıklamak. Kazanan sen olabilirsin belki ;)

Bu yazıdaki link referanslı linkimdir. Bu linkten, üye olanlardan ekstra 5 talep hakkı kazanıyorum :) Sen de kazanmak istersen, referans linkini tanıdığın kişilere  vermeyi unutma :)