Flormar’dan Gelen Ciciler

Son günlerde makyaj markalarından dikkatimi çekenlerden biri Flormar‘dı. Ürünleri yenilenmiş, sanal mağazaları açılmıştı. Makyaj bloglarında da sıkça adını duymaya başlamıştım.

Dün sabah ise bir süprizle karşılaştım :) Flormar’dan hoş bir paket gelmişti. İşin ilginç tarafı paketteki renk tonlarının bana tam uyumlu olması :) Kendim seçsem ancak bu kadar olurdu.

Bakalım Neler Var

Flormar Perfect Covarage Fondöten (103 Creamy Beige, 30 ml):

Normalde fondötenlerle aram pek yoktur. Yüzüm badana yapılmış gibi bir hisse kapılırım her seferinde :) Sette fondöteni görünce tereddüt etmedim değil. Mini bir test sonrası renk tonu uyumlu gözükünce bi deneyeyim dedim. Paketinde badem ve zeytinyağı içerdiği yazıyordu. “Hadi bakalım ne kadar nemlendiriyor” diyerek, nemlendirici sürmeden direkt fondöteni uyguladım. Burun kenarı hariç, oldukça iyi bir nemlendirme sağladı. Neymiş? Nemlendiricisiz olmaz :)

12 saate kadar dayanıklı olduğu yazıyor ama ben tez canlılık edip o kadar süre bekleyemedim. Diğer denemeleri de yapıp, anaokul öğrencisine ait resim defteri kıvamına dönen yüzümü temizleyip dışarı çıktım :-/

Flormar Great Look Mascara Volume Up (Siyah, 11 ml):

Maskaranın ambalajında “5 kata kadar daha dolgun kirpikler” diye yazıyor. Fırça, ilk başta gözüme biraz büyük görünse de uygulamada sorun yaşamadım. Tek sürüşte 2,5 -3 kat daha dolgun görünüm elde ettim. Fazla kıvrık durmadığı için doğal görünüyor.

Flormar Supershine Ruj (501, 4.5gr):

Nemlendirici ve kalıcı bir ruj olduğunu söyleyebilirim. Zira sonrasında ne kadar silsem de dudaklarım  hala rengini muhafaza ediyordu :)

Flormar Supershine Lip Gloss (105, 10 ml):

En çok hoşuma giden sey, bu lip gloss fırçalı. Süngerlilere göre daha rahat uygulanıyor. Kesinlikle yapışmıyor :) Favorilerimden biri olmaya aday.

Flormar Waterproof Eyeliner (105):

Kahve rengi. Suya dayanıklı ve kesinlikle dağılmıyor. Favori listesine eklendi :)

Flormar Supershine Oje (01):

Olmazsa olmazlardan biri şeffaf renkte oje :) Bu seriden daha önce 13 ve 23 nolu ojeleri de almıştım. Oldukça memnunum.

Son olarak önemli ve güzel bir nokta da; Flormar ürünleri hayvanlar üzerinde test edilmiyor. Ayrıca Flormar’ın online alışveriş sitesinde güzel kampanyalar var, mutlaka göz atın ;)

Flormar’dan Gelen Ciciler” üzerine 7 düşünce

  1. deniz ulu

    güle güle kullan ..
    insan beklemedigi zamanda hediye alınca çok mutlu oluyo grçekten.banada üye oldugum sitelerden çok paket geldıgı olmuştur.

  2. Geri izleme: Makyaj Yapmayı Seven Blogger Hanımlara | BeyazPano

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir