Göktaşı’nın Mor Panjurlu Amatör Teleskop Yapımı Atölyesinin Açılışı

Sevgili (gönül) komşum Nurcan Örtügen Gök nam-ı diğer Göktaşı’ı bir-iki yıl önce çayıra saldığı hayallerini yakalamak üzere olan biri.

18 Eylül yani bugün Kavaklı Mahallesi, Kanarya Caddesi No:26 (apartman üzerinde 26 yazıyor, posta adresinde 32 geçiyor)  Beylikdüzü İstanbul adresinde, kendi elleriyle teleskop hazırlayacağı Mor Panjurlu Amatör Teleskop Yapımı Atölyesi‘nin açılışı var.

Uzaya bir adım yaklaşmak, çocuklarınıza daha büyük dünyaların kapıların aralamak ve en önemlisi hayalerini kovalayan harika bir kadınla tanışmak isterseniz, bu açılışı kaçırmayın derim.

Göktaş’ı durmaksızın hayallerinin peşinden koştururken, günden güne hayranlığım ve sevgim artıyor kendisine. Hayalleri gerçekleştirmek için hiçbir zaman geç kalınmadığına tanık oluyor ve içimdeki umudu daha da büyütüyorum.

Sevgili komşim, dilerim senin için en güzeli, en hayırlısı olur. Mor panjurlu atölyende kendi ellerinde yaptığın teleskoplar ile, belki ilerde bizim çocuklarımızın uzayı görmesinde sebep olacaksın :) Seni seviyor ve gurur duyuyorum :)

Göktaşı’nın Mor Panjurlu Amatör Teleskop Yapımı Atölyesinin Açılışı” üzerine 3 düşünce

  1. Geri izleme: İlk Teleskobum Yeni Sponsorlarını Bekliyor | BeyazPano

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir