Günce 21102008

Kalbimin Yarısı İzmir’de

Eşimin iş nedeniyle İzmir’de olmasından dolayı bir annemde, bir Nuray annemlerde kalıyorum. Gerçi toplam 3 gece yok ama bana sanki yıllar geçmiş gibi geliyor. Oyalanıyorum, uyuyorum bol bol. Zaman geçer gibi duruyor. Zor yine de :) Allah tüm sevenleri kavuştursun ve ayırmasın.

Yavruşlarım da evde yalnız parti veriyorlar. Dün mama vermek için eve uğradığımda Kartal tezgahın üstündeki borcamı tuzla buz etti. O panikle yerdeki poşetin saplarına kafasını geçirdi. Poşet boynunda asılı, evde deli gibi koşuşturmaya başladı. Onu sakinleştirip poşeti aldım boynundan. Kızacağımı düşünerek bana yaklaşmak istemedi pek. Mutfağı temizledim. Sinirlendim ama dışarı yansıtmadım. Sakin sakin yeri temizledim. Bu arada Yuva ile Kartal oturma odasından, ürkek ürkek beni seyrediyorlardı. Onlar bile şaşırdı kızmadığıma.

Günce 21102008” üzerine bir düşünce

  1. BEGÜM METE

    ayyy ben bu olayı canlı dinlemiştim senin ağzından Seviyecim .. senin içinde çok zor olsa gerek.. baba gurbette ekmek parası peşinde :P ana, yavrular aç bilaç onlara kanat germiş sıcacık bir yuva hasreti peşinde :p

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir