Kıl Eden Sorunlara Yeni Çözümler :)

Kadın ve erkeleri “kıl eden” ortak sorunlardan biri de istenmeyen tüyler. Ev temizliği için sık kullandığım bir benzetme var; Yağmur altında bir arabayı kuru tutmak gibi!

Aynı durum istenmeyen tüyler için de geçerli.

Önceki akşam MarjinalPN ve Panasonic‘in davetlisi olarak keyifli bir etkinliğe katıldım. Panasonic ekibi yeni çıkan  kadın ve erkeklere yönelik kişisel bakım ürünlerini hoş bir sunum ile tanıttılar. (Bu arada Panasonic’in 15 aydır Türkiye ofisi bulunuyor.)

Kişisel Bakım/Beyaz Eşya Ürün Sorumlusu Ceren Öner’in sunumunda da sık sık vurguladığı gibi yeni serinin en büyük avantajı ıslak (köpüklü) ve kuru kullanım sunması.

Peki ne işe yarar bu ıslak kullanım?

Sadece kuru kullanıma uygun epilasyon aleti kullanan bilir, yaz sıcağında nem yüzünden epilasyon yapmak işkenceye dönüyor. Bir yandan teri kurulayıp, bir yandan aleti kullanmak gerekir.

Panasonic’in epilasyon serisinde yer alan tüm aletler, 1 saatlik şarj sonrası 40 dakika kablosuz kullanım sunuyor. Yani aleti şarj edip, rahatlıkla duşa girebilerisiniz.

Epilasyon başlığına  biraz şampuan veya duş jeli damlattıktan sonra, epilasyon aleti kendiliğinde köpük üretmeye başlıyor. Köpük hava yastığı görevi görerek, tüylerin daha dik durumuna gelmesini sağlayarak tüylerin daha kolay bir şekilde alınmasını sağlıyor. İstenmeyen tüyler su ile akıp gidiyor, epilasyon sonrası etrafı ve makineyi temizleme derdi de olmaması ayrı bir güzellik. Su altında daha fazla kalmak için yeni bir bahane de olması ayrı bir güzel benim gibi bir balık için :)

Kişisel bakım kategorisini oluştururken Panasonic, erkekleri daha fazla düşünmüş. Kadınlara özel 4 farklı model epilatör ve 2 model saç düzleştirici bulunurken, erkeklere özel 5 farklı model ıslak&kuru traş makinesi, 2 farklı model saç kesme makinesi, 1 hassas kesme makinesi ve 1 de vücut bakım makinesi bulunuyor. Aklımı çelen ise 6 farklı başlığı bulunan ES-WD92-P oldu. En büyük artısı ponza başlığı ile ayak bakımına destek olması.

Soğuk bir İstanbul gününü, keyifli sonlandıran bir akşam oldu benim için. Panasonic ve MarjinalPN’e  davetleri için teşekkürler :)

 

 

 

Kıl Eden Sorunlara Yeni Çözümler :)” üzerine bir düşünce

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir