Lazadoor – Kazandığım Sinema Biletini Vermedi

Bir bildiğim var ki gördüğüm her kampanyayı yayınlamıyorum. Lazadoor da bu sitelerden biriydi.

Sistem şu şekilde işliyor, kayıt oluyorsunuz haftalık,günlük ve aylık yayınlanan çekilişlere katılıyorsunuz. İlk hak ücretsiz, ekstra katılım için puan toplamanız gerekiyor.

Deneme amaçlı üye olup, bir kaç çekilişe katıldım. Şans bu ya, Güneşi Gördüm filmi için 2 kişilik sinema bileti kazandım. Bilet rezervasyonu için istediğim sinema salonunu ve seansını eposta ile göndermemi istediler

Ertesi gün çevremde uygun 3 sinema salonunu ve seanslarını yazarak 26 Mart 2009 tarihinde eposta gönderdim. Cevap olarak 28 Mart 2009 tarihinde şu eposta geldi:

Emailiniz le alakalı bir problem olduğundan geç fark edildi.

Lütfen başka bir tarih belirtiniz.Biletleriniz alınarak talep ettiğiniz bir saate ayarlanacaktır.Fakat Çalışma günümüz Hafta içi olduğundan cevabınız hafta içi cevap verilebilecektir.

Acil olduğundan mesajınız hafta sonu cevaplanmıştır.

Karışıklık için özür dileriz…

“Olur böyle şeyler” diyerek, yine seansı kontrol ederek 10 Nisan 2009 tarihinde, 15 Nisan 2009 tarihi için rezervasyon talebi gönderdim. Sağ olsunlar, cevap verme zahmetinde bile bulunmadılar.

Şu anda siteleri açılmıyor zaten. Güvenmemekte ne kadar haklı olduğumu bir kez daha anladım.


Lazadoor – Kazandığım Sinema Biletini Vermedi” üzerine 3 düşünce

 1. mL

  Her yere güven olmuyor,ben senin bu konuda seçici olduğunu bildiğimden yayınladığın kampanyalara katılıyorum.Yaptıkları hoş değil açıkçası.

 2. Muhammed

  hayır bence ben bir kazak bir pantolon 1 gömlek takımı we birde sweet kazandım hepside elime ulaşdı siz lazodorun en son zamanında dek gelmişdir şimdi lazodoor batığı için göndermemişdr

 3. sevie Yazar

  Muhammed,

  Açıkçası hiç de sonlarda değildi. Ben biletimi almadığım zaman, diğer kazanan, kazanmayan herkese gömlek vs gönderiliyor. Dediğim gibi ben onu o zaman söylediğimde insanlar umursamamıştı. Sonrasında da site battı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir