Lila Kutu Sürprizi


Gecen hafta Lila Kutu’ndan eşim adına bir paket geldi. Şık kutunun içinden çıkan mektup önce bir şaşkınlığa, sonra da kocaman bir kahkahaya sebep oldu.

Fotoğrafın büyük hali için tıklayınız
Eşim ağzından Sibel diye bir kadına yazılmış olan mektup, bizim hikayemizin bir farklı versiyonu gibiydi.
Ellerine aşık olmuş da, #ZIEOZI diye şifreleri varmış, yok Ankara onunla güzelmiş :))) Cihan ve beni iyiyce didikledikten sonra yazılmış bu bol hatacık(!) dolu mektup beni çok eğlendirdi :)

 

Peki Neymiş Lila Kutu?

Mutlu çiftlerin arasını bozmaya çalışan bir kara kedi değil tabii ki de :)

Lila Kutu, 19 TL karşılığında abone olduğunuz bir ürün tanıtım sistemi. Her ay 4-5 deneme ürünün adresinize ücretsiz kargo ile gönderiliyor. Yeni ürün denemeyi sevip, buna zaman ayıramayan kişiler için biçilmiş kaftan.


Tabii bir de benim gibi bir ürün alıp, yarısında sıkılanlar için de uygun :) Yeni bir ürün görüp, evde farklı bir marka olduğunu göz önüne almadan, hoop başka bir şeye geçiyorum. Şanslıysam kullanım tarihi geçmeden bu az ya da yarım kullanılmış ürünleri kullanacak birine hediye ediyorum, değilsem çöpe gidiyor :( Lila Kutu’yu bu yüzden sevdim, üründen sıkılmadan rahat bir şekilde bitiyor.

Lila Kutu’ya üye olduğunuzda saç ve cilt tipi, favori parfüm kokuları gibi soruların olduğu bir anket dolduruyorsunuz. Böylece size uygun deneme ürünler her ay kapınıza gelmiş oluyor. Ürünleri denedikten sonra, yakın zamanda Lila Kutu üzerinden satın alabilecek ve Lila Puan’lar kazanabileceksiniz.Lila Kutu Sürprizi” üzerine 10 düşünce

  1. Geri izleme: BeyazPano’dan Lila Kutu Kazan | Kampanya Sırları

  2. vildan

    merhaba şanslı olmak isterim lila kutuda hoş aslında güzel fikir :))

  3. Geri izleme: Lila Kutu Kazanan… | BeyazPano

  4. Geri izleme: Lila Kutu’yu Neden Seviyorum? | KoyuLimon

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir