Lila Kutu’yu Neden Seviyorum?

Daha önce yaptıkları hoş sürpriz ile Lila Kutu ile tanışmamdan size bahsetmiştim.

O zamandan beri Lila Kutu oldukça değişti, severek takip ettiğim bir güzellik/bakım portalı ve alışveriş sitesi oldu. En çok hoşuma giden şey, Lila Kutu ekibine Ayşenur Yazıcı‘nın katılmış olması. Medyadan tanıdığım ve beğendiğim bu güzel hanımla, geçtiğimiz aylarda düzenlenen LilaLog etkinliğinde  tanıştım [ Ben ancak fırsat yaratıp, bunu yazıya döküyorum :( ] 

Ayşenur Yazıcı, şık ve bakımlı olmasının yanı sıra inanılmaz pozitif bir insan. Aynı zamanda kozmetolog olan Ayşenur Hanım’dan etkinlik boyunca çok güzel tüyolar ve kozmetik dünyasına ait karanlık gerçekler hakkında bilgiler aldık. Yüz yüze tanışmadan önce de kendisini beğeniyordum, ama tanıdıktan sonra gerçekten hayran kaldım. Etkinlikten sonra, bir hafta boyunca Ayşenur Hanım’ın sitesinde kayboldum. Bakım ve kozmetiğe dair yanlış bildiğim/yaptığım o kadar çok varmış ki…

Niye Seviyorum Ki Lila Kutu’yu?

Yazının girişinde Lila Kutu’ya güzellik ve bakım portalı dememin sebebi, LilaSırlar ve LilaEkran bölümlerinde paylaşılan içerikler.  Lila Sırlar’da güzellik tüyoları, LilaEkran’da ise ürün tanıtımları, kullanımları hakkında videolar ve benim favorim olan nasıl yapılır videoları paylaşılıyor.

Gelelim Lila Kutu’yu benim için farklı kılan diğer özelliğine; gelen deneme ürünlerinden sonra “benim maskaram”, “benim rujum”, “benim kremim” ve “benim makyaj temizleyicim” dediğim ürünleri keşfettim. Lila Kutu’da yer alan ürünlerin hepsi Ayşenur Hanım’ın testlerine mağruz kalıyor. İçeriğinde zararlı maddeler olan ürünler, “bizimle değilsin” diyerek eleniyor :) Bu yüzden benimsediğim ürünler için içim rahat.

Evet, Lila Kutu benim lovemark’ım, o yüzden biraz fazla gevezelik ettim :) Eğer siz de Lila Kutu ile tanışmak isterseniz referanslı link veriyorum, yakalayınız!

sevie: Denediğim ürünleri Koyu Limon’da arada paylaşacağım, yazma moduma geri dönüyorum… Heyoo :)

 

Lila Kutu’yu Neden Seviyorum?” üzerine bir düşünce

  1. Geri izleme: NOB Asetonsuz Oje Temizleme Mendilleri | KoyuLimon

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir