NOB Asetonsuz Oje Temizleme Mendilleri

Sabah Twitter’da, sevgili Fundalina asetonun yasaklanacağı konusunda bir tweet gönderdi. Ben de “gün bugündür!” diyerek, uzun zamandır fotoğraflarını beklettiğim bu yazıyı yazmaya başladım.

Fotoğrafların büyük halleri için üzerine tıklayınız.

NOB (Nature of Beauty ) Asetonsuz Oje Temizleme Mendillerini daha önce Gratis’te görmüştüm. Gratis’te 3-4 TL gibi bir fiyata satılıyordu yanılmıyorsam. Lila Kutu‘dan (sanırım Haziran kutusuydu ) çıkınca, hemen denedim.

Gördüğünüz üzere, French ojemiz bi’hayli bozulmuş hatta saçımı yıkadığım için pembeye dönmüş. Kızıl saçın böyle bir derdi var işte :( Tırnak etlerim de kurumuş…

NOB asetonsuz oje temizleme mendillerinden 1 kutuda 30 adet var. Mendilden öte ipince bir ped aslında… “İnşallah, 1 kutu tüm ojeyi çıkartmaya yeter” diye düşünmedim değil :))

Mendiller tahmin ettiğimden daha çok sıvı içeriyor. 2 adet mendil ile tüm ojeler temizlendi.
Bendeki kutu gül aromalıydı, hafif ve hoş bir aroması var. Mendiller yağlı bir yapıda olduğu için tırnak etlerini de güzelce yumuşatıyor.

NOB oje temizleme mendilleri benden geçer puan alarak çantamdaki kendisine yer buldu :) Böyle pratik ve uygun fiyatlı ürünleri  çok seviyorum. Tavsiye edeceğiniz benzer ürünler var mı?

 

NOB Asetonsuz Oje Temizleme Mendilleri” üzerine 3 düşünce

  1. sevie Yazar

    love and smile,

    biraz daha dişini sık :) NOB’u beğeneceğini düşünüyorum, güllü olanın çok hafif bir kokusu var..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir