Notebook’umu kaplattım :)

Pek sevgili en sevgili eşimin hediyesi olan notebook’umu bir güzelleştirdim ki :)

Bedava NE Var, aracılıyla tanıdığım StyleJam! notebook, cep telefonu, fotoğraf makinesi gibi eşyaları kaplayan bir firma. Kaplamalar hem elektronik aletleri koruyor, hem de çok şık duruyor.

Ben de, cumartesi günü pek sevgili MSI’ımı kaplatmak üzere Bakırköy yollarına düştüm. StyleJam! değişik zamanlarda, farklı alışveriş merkezlerinde stand kuruyor. Bu defa standları Capacity AVM’de idi.

StyleJam!’den Ceyda Hanım oradaydı. Kafama ne takılırsa sordum vallahi, “Ay bii şii olur mu notbukuma? Kolay çıkar mı çıkarmak istesem? Veya yıpranır mı?” gibi sorularımı sordum. Öğrendiğim kadarıyla cihazlara herhangi bir zararı yok. Çıkarılmak istenildiğinde rahatlıkla çıkıyor.

Sanırım bu işlemlerin en zor kısmı desen seçmek. Hele de benim gibi bir kararsıza. Seçeneklerimi siyah fonlu olacak şekilde elemiştim. Yalnız bir kırmızılı, pembeli desenler vardı ki. Üff.. Hatta az  daha bir japon balığı desenini konduruyordum. En son tatoo desenin karar kıldım. Ancak var olan desen kağıtlarından bazıları benim mini dinazor MSI’ıma küçük geldi. Touchpad kısmı için aynı deseni kullanamadık.

Gerçi, bence daha iyi oldu :) Sol bileyimin altında devasa bir kedi var artık. Sağ bileğimin altına gelen kısımda düz siyah kaplandı, normalde gri olduğu için çabuk kirleniyordu.

İşlem 2 saat kadar sürdü. Beklerken, biraz kitapçılar gezdim. Bakırköy pek sevdiğim bir yer değil, hele ki Cumartesi kalabalığı hiç çekilmiyor. MSI’ımın süslenme işlemi bitince, hemencecik kaçtım Beylikdüzü’ne doğru :)

Notebook kaplama fiyatları 75-150 TL arasında değişiyor. Notebook boyutuna, touchpadin kaplanıp kaplanmayacağı durumuna göre değişiyor. Cep telefonu kaplamaları ise 25-50 TL  arasında değişiyor, yanlış hatırlamıyorsam :) StyleJam’in sitesinde bu konu ile ilgili bilgi alabilirsiniz. İlgi ve özeni için de Ceyda Hn.’a teşekkür ediyorum.

(: Peşin söylüyorum, fotoğrafları kalitesiz bulan kişiden hediye fotoğraf makinesi talep ediyorum :)

Notebook’umu kaplattım :)” üzerine 5 düşünce

  1. Geri izleme: Günce 24052009 | BeyazPano

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir