TEB’ten HP Compaq Mininote Kazan

Yeni kampanya duyurularını Kampanya Sırları‘ndan takip edebilirsiniz.

4 Haziran – 29 Temmuz 2009 tarihleri arasında TEB Pratik Şube videosunu seyredip, katılım formunu eksiksiz dolduran kişiler HP Compaq Mininote kazanma şansına sahip oluyor.

Kampanyanın aktif olduğu tarihlerde, Pazartesiden Cumaya her hafta 5 Mininote, toplam 40 HP Compaq  Mininote çekilişle birer kişiye hediye edilecek. Haftasonu katılımları bir sonraki Pazartesiye devrediliyor.

Katılmak için TEB müşterisi olma şartı aranmıyor. Formu doldurarak 1 çekiliş hakkına sahip oluyorsunuz. Arkadaşınızı davet ettiğiniz takdirde 1 çekiliş hakkına daha sahip oluyorsunuz. Kampanyaya, aktif olduğu tarihlerde hergün katılabilirsiniz.

TEB müşterisi iseniz; Kredi Kartı ödeme, Güvenlik Ayarlarını güncellenme, Fatura Ödeme, Kontör Yükleme, Hesaba Havale, Hesaba EFT, Kredi Kartına EFT, Döviz alış-satış ve arbitraj İşlemleri, OGS ödeme, Express kredi başvuru veya Ekkart başvuru işlemlerinden en az birini gerçekleştirdiğiniz takdirde gün içinde 5 çekiliş hakkı kazanabilirsiniz. Ayrıca TEB Pratik İnternet Şubesi içindeki ekranlara yerleştirilmiş olan 2 Engin Günaydın resminden en az birinin üzerine tıklayan müşteriler gün içinde 5 çekiliş hakkı daha kazanır.

Çekiliş sonuçları 12.08.2009 tarihinde TEB’in sitesinde açıklanacak. Katılmak için sizi buradan uğurlarken, bol şans diliyorum.TEB’ten HP Compaq Mininote Kazan” üzerine 6 düşünce

  1. seçil soyuyüce

    teb müşterisi olmayanlara çok adaletsizlik olmuş, biraz daha fazla çekiliş hakkı verselermiş bari..ama yine de güzel kampanya hem müşteri olmayı da düşündürüyo aslında

  2. seçkin konduk

    @seçil soyuyüce,

    seçil hanım, 2 çekiliş hakkı da iyi bence :) ya 1 verselerdi :P, ben şansa inanıyorum, ben de müşteri degilim ama kazanırım diye dusunuyorum acıkcasi.

  3. Geri izleme: TEB Pratik Şube Çekiliş Sonuçları | BeyazPano

Yorumlar kapalı.